O Markétě

Markéta se šest let věnovala klíčovým zákazníkům v oblasti telekomunikací v nadnárodní společnosti. Prací v terénu, retenční, akviziční a administrativní oblasti. Při časově a obsahově náročné práci, se musela naučit a neustále zlepšovat přístup k času, pracovní postupy a digitální dovednosti, které ji pomohli zvládat svou práci a cítit se dobře.
 
Po nástupu na mateřskou dovolenou se vydala na cestu osobnostního rozvoje a rozhodla se své zkušenosti, jak zvládat pracovní povinnosti a postupy, předávat lidem formou konzultací timemanagementu.
Zároveň začala spolupracovat se svobodnou firmou Davida Kirše, jako projektová manažerka konference Digital Summit.
Poté se vrhla do oblasti čísel, kde se věnovala webové analytice a strategicým analýzám online marketingu. Od roku 2014 byla součástí “launch týmu” a za webovou analytiku byla přítomna u 3 velkých online kampaní v ČR.
 
Poté spolupracovala s Akademií Andyho Winsona v oblastech webové analytiky, firemních procesů a strategických analýz online projektů. Nyní se věnuje efektivitě pracovních postupů a digitálním dovednostem a je součástí projektu Svoboda v pořádku Hany Trnčákové.
 
"Vždy mě zajímali investice. Nechtěla jsem zůstat závislá pouze na mém zaměstnání nebo podnikání, ale tvořit si něco, odkud budou plynout další zdroje příjmů. Ideální bez mé přítomnosti a téměř samo. Což nebylo dost dobře možné.
Dlouho dobu jsme se zajímali o nemovitosti. Různé možnosti investic s nemovitostmi a celý svět kolem nich, si však vyžaduje určitou aktivitu a čas. Koupě investičních nemovitostí v dnešní době už není tak zajímavá. Pokud sledujete trendy, víte, že se roční profit pohybuje kolem 7-10%. Nejsem žádný odborník na nemovitosti, ale dokážu si dát dohramady základní pojmy, souvislosti a získané zkušenosti. 
 
Hledala jsem efektivnější cestu, kde s minimálním čase získám více, než 10% ročně.  Mám ráda online svět, moderní technologie a věci, které mi zjednoduší život. Zároveň je pro mě PRAVDA v dnešním světě nejvyšší hodnotou. A proto mě zajímají věci, které jsou pravdivé, nezpochybnitelné a jsou zabezpečeny na vysoké úrovni. Proto digitální svět, měny a síť blockchain."
 
"Respektuji přírodu, mám ráda její barvy, zvuky a vůně. Miluji svou rodinu, čas pro sebe, klid a odpočinek”
 
"Mým snem bylo pracovat odkudkoliv, pouze s počítačem a připojením k internetu. A to se stalo skutečností. Moderní technologie a dostupné online nástroje mi dávají obrovskou možnost, zjednodušit si pracovní i osobní život."
Seminář Svoboda v pořádku 05/2017