Proč doporučuji kurz Davida Kirše

emailacademy

Mnoho lidí se mě ptá, jak se to stalo, že se mi změnil život. A já o tom strašně ráda mluvím.  Začalo to knihou od Jacka Canfielda „Klíč k životu“. Uvědomila jsem si, že tam, kde teď jsme, jsme díky našim rozhodnutím. Celý život děláme rozhodnutí. A já se rozhodla knihu přečíst. Změnil se mi pohled na svět. Protože říkejte tomu, jak chcete, ale co je mezi nebem a zemí, odráží naše myšlenky zpět k nám. Odráží je takové, jaké jsme je tam poslali. Jak myslíme a uvažujeme, vrací se nám zase zpět. Odráží se to, co jsme tam poslali. Pokud pořád myslíte negativně, jste podrážděni, svádíte Váš neúspěch na ostatní, pak se tohoto stavu nezbavíte. A opačně. Kdo myslí pozitivně, věří, že dokáže cokoliv, že bude mít šťastnou rodinu, bude se mu pracovně dařit a žít spokojený život, pak se mu to podaří 🙂

Věřila jsem, že přijde změna

A přišla. Kurz Davida Kirše. Stačilo si poslechnout první video a já v hlouby duše věděla, že to je to, co hledám. Že to je ten první kousek skládanky, kterou nemám složenou. Věděla jsem, že to co dělám, není úplně to pravé ořechové a něco se musí stát. Ale nevěděla jsem co. Kurz Davida mi otevřel oči a dal mi přesně to, co jsem hledala a potřebovala. Poznat sebe sama, objevit svou vášeň a plnit si své sny. Pak se potkáte se skvělými lidmi, kteří v životě něco dokázali, kteří přemýšlí a vidí příležitosti všude kolem sebe. Nic není nemožné, a pokud se člověk nevzdá a dělá práci, která ho baví,  pak se věci dají do pohybu. Naučil mě, že to, co mě baví a co dělám ráda, mohu také proměnit ve své bohatství.

Dělejte věci, které máte rádi a ostatní nepříjemné činnosti, pokud možno eliminujte.

Naučil mě dělat e-mail marketing a prozradil techniky, které bych jen stěží objevila. Jeho profesionalita, znalosti a srdečnost je na pravém místě. Ztotožňuji se s jeho přístupem k práci. Pracovat s nadšením. Zákazníků si vážit, budovat s nimi skvělé vztahy a důvěru. Zjednodušit si život díky internetu. Davidovi kurzy jsou skvělé, úspěšné, mají výsledky a vychází z praxe nejúspěšnějších marketérů světa. Za poslední dva roky, jsou to nejlepší kurzy své doby.

Pokud chcete znát způsob, jak David vydělal své milióny a ovládat efektivně email marketing, pak jste na správném místě.

Podívejte se na video kurzu Email Academy Premium

Anebo klikněte pro trénink zdarma eap-b-468x60-gif-256.gif

:: Markéta

.

Markéta Málková

je podnikatelka, která se zabývá strategickými analýzami online projektů, efektivitě pracovních postupů a digitálním dovednostem.

Maminka dvou dětí a nadšená sportovkyně, která má ráda pořádek, řád a systém.

Pravidelně se profesně vzdělává a věnuje se osobnostnímu rozvoji, na který klade vysoký důraz.

Dostupné moderní technologie a chytrá řešení jsou jejím každodenním chlebem. Jednoduchost, mimimalismus a zjednodušení věcí, se stávají jejím životním stylem.

Věří v sílu detailu, pravdivosti a upřímnosti. Řídí se mottem: “Není důležité stihnout vše, ale pouze to, co je důležité."
Markéta Málková

Latest posts by Markéta Málková (see all)

Markéta Málková

je podnikatelka, která se zabývá strategickými analýzami online projektů, efektivitě pracovních postupů a digitálním dovednostem. Maminka dvou dětí a nadšená sportovkyně, která má ráda pořádek, řád a systém. Pravidelně se profesně vzdělává a věnuje se osobnostnímu rozvoji, na který klade vysoký důraz. Dostupné moderní technologie a chytrá řešení jsou jejím každodenním chlebem. Jednoduchost, mimimalismus a zjednodušení věcí, se stávají jejím životním stylem. Věří v sílu detailu, pravdivosti a upřímnosti. Řídí se mottem: “Není důležité stihnout vše, ale pouze to, co je důležité."