O Markétě

Markéta se šest let věnovala klíčovým zákazníkům v oblasti telekomunikací v nadnárodní společnosti. Prací v terénu, retenční, akviziční a administrativní oblasti. Při časově a obsahově náročné práci, se musela naučit a neustále zlepšovat přístup k času, pracovní postupy a digitální dovednosti, které ji pomohli zvládat svou práci a cítit se dobře.
 
Po nástupu na mateřskou dovolenou se vydala na cestu osobnostního rozvoje a rozhodla se své zkušenosti, jak zvládat pracovní povinnosti a postupy, předávat lidem formou konzultací timemanagementu.
Zároveň začala spolupracovat se svobodnou firmou Davida Kirše, jako projektová manažerka konference Digital Summit.
Poté se vrhla do oblasti čísel, kde se věnovala webové analytice a strategicým analýzám online marketingu. Od roku 2014 byla součástí “launch týmu” a za webovou analytiku byla u 3 velkých online kampaní v ČR.
 
Poté spolupracovala s Akademií Andyho Winsona v oblastech webové analytiky, firemních procesů a strategických analýz online projektů. Nyní se věnuje efektivitě pracovních postupů a digitálním dovednostem a je součástí projektu Svoboda v pořádku Hany Trnčákové.
 
"Respektuji přírodu, mám ráda její barvy, zvuky a vůně. Miluji svou rodinu, čas pro sebe, klid a odpočinek”
 
"Mým snem bylo pracovat odkudkoliv, pouze s počítačem a připojením k internetu. A to se stalo skutečností. Moderní technologie a dostupné online nástroje mi dávají obrovskou možnost, zjednodušit si pracovní i osobní život."
Seminář Svoboda v pořádku 05/2017